Deprecated: Function eregi() is deprecated in /public_html/biegamyzochota.pl/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /public_html/biegamyzochota.pl/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /public_html/biegamyzochota.pl/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /public_html/biegamyzochota.pl/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /public_html/biegamyzochota.pl/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /public_html/biegamyzochota.pl/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /public_html/biegamyzochota.pl/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /public_html/biegamyzochota.pl/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /public_html/biegamyzochota.pl/maincore.php on line 39

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /public_html/biegamyzochota.pl/maincore.php:35) in /public_html/biegamyzochota.pl/maincore.php on line 186
Biegamy z Ochotą - Strona główna
Nawigacja
· Strona główna
· O nas
· Artykuły i relacje
· W mediach
· Galeria
· Kalendarz
· Forum
· Facebook - grupa
· Facebook - strona
· Linki
· Kontakt
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Strona główna
Witamy na stronie Biegamy z Ochotą!

Biegamy z Ochotą, to środowisko osób biegających na Ochocie, głównie z okolic Parku Szczęśliwickiego, choć nie tylko. Wcześniej znaliśmy się z wątku ochockiego na forum internetowym biegajznami.pl, spotykaliśmy się w Parku biegając, czasem też na imprezach i raz do roku na spotkaniach poza biegowych.

W 2008 roku Asia wpadła na pomysł, by wziąć udział w sztafecie biegowej Ekiden, dzień przed Maratonem Warszawskim. Drużyna miała liczyć 6 osób. I, pomimo zaplanowanego startu na dzień następny, udało się taka grupkę chętnych zebrać. W pewnym momencie było nas nawet więcej, ale nie starczyło na drugą sztafetę i ostatecznie wystartowała jedna. Wtedy zastanawialiśmy się nad nazwą dla drużyny. Były różne propozycje, ale ostatecznie przeszedł pomysł Zbyszka „Biegamy z Ochotą”. Kolejnym krokiem było wymyślenie logo i zaprojektowanie napisów na koszulkach (po długich dyskusjach wybraliśmy za namową Kuby niebieskie). Do projektowania napisów najbardziej przyczynił się z kolei Robert. I tak, 27.09.2008r. sztafeta „Biegamy z Ochotą” wystartowała… z sukcesem! Zajęliśmy 52 miejsce na 180 startujących drużyn! To naprawdę sukces, bo dwie osoby ze sztafety były początkującymi biegaczami.

A potem to już tak poszło. Poznań, Bieg Niepodległości… i wiele innych imprez biegowych, w których część z nas startowała w barwach Biegamy z Ochotą . Bo choć sztafeta na Ekiden była jednorazowym pomysłem, to nazwa została i przyłączyły się nowe osoby – część z naszego ochockiego wątku na forum, część nowych. Ustaliliśmy, że założymy stronę internetową, że będziemy się spotykać od czasu do czasu na pogadanie itd. W marcu 2009r. wystawiliśmy już dwie sztafety do biegu 5x5 przed Półmaratonem Warszawskim (do trzech nam niewiele zabrakło) i jedną, ale za to liczną (12 osób) drużynę na Półmaraton. W sztafecie zajęliśmy odpowiednio 35 oraz 115 miejsce na 152 sklasyfikowane drużyny, w Półmaratonie 19 na 53 drużyny.

Grupa biegowa Biegamy z Ochotą jest nieformalna. Jesteśmy środowiskiem biegowym, ludźmi, którzy chcą się ze sobą spotykać, biegać, rozmawiać, którzy czują się związani z Ochotą, a szczególnie z Parkiem Szczęśliwickim. Przyłączyć się może każdy, niekoniecznie z Ochoty, o czym świadczyć może obecność w naszym gronie Iwony i Grzesia. Nie chcemy tworzyć formalnego klubu, rozliczać z obecności na imprezach itp. Część z nas czasem biega w innych barwach, czasem jako Biegamy z Ochotą.

Jeżeli chciałbyś biegać w towarzystwie sympatycznych i ciekawych ludzi, to nasza grupa jest idealnym miejscem dla Ciebie!

Wygenerowano w sekund: 0.05 7,097,581 Unikalnych wizyt